דף הבית >> רפואה אלטרנטיבית >> טיפול בתת מודע
לחשב מסלול מחדש לחיים
 
אני רן שחף, מטפל בתת מודע

בואו נדבר לרגע על הבעיות ... להסתובב בתחושה שאני חסר ביטחון , שלא סופרים אותי , שלא משנה מה אני עושה אני יוצא לא בסדר , שתמיד אני מושכת לעצמי את הגברים הלא נכונים ולמה לעזעזל זה ממשיך לקרות לי למרות שאני הייתי בקורסים , קראתי ספרים וראיתי את הסרט הסוד!! . עדיין משהו תוקע אותי , אולי ככה פשוט נגזר עלי לחיות ? אולי זה מזל , גורל? , כוח עליון , עין הרע? עשו עליי כישוף? . אני מרגיש חנוק , כאבים ולחץ בחזה , כואב לי הלב , אני בוכה כל הזמן , אני לא יודע מה אני רוצה ....כל אלה בעיות שאנו מסתובבים איתם במשך עשרות שנים ולתוך זה , נכנסת משפחה , אנו צריכים לתפקד בעבודה , מול הילדים , מול עצמינו , כמה זמן נסחב את זה בפנים? , עד מתי ניתן לחיים לנהל אותנו במקום שאנחנו ניקח שליטה על החיים? ...לכל זה קיים מקור , הוא שורשי והוא מנהל אותנו  ועד שלא נתכנת את המקור מחדש התוכנה שלנו בעלת הוירוסים בראש תמשיך לפעול על טייס אוטומטי והטייס הזה עלול להוביל אותנו לקריסה או במקרה היותר גרוע להתרסקות, שהרי גם הרופאים הקונבנציונלים היום מודים על הקשר ההדוק בין גוף לנפש , אך לעיתים התרופה המוצעת היא רק על מנת לטפל בסמפטום ולא בבעיה עצמה שגרמה למצב הקיים,מה שמחזיר אותנו שוב לחסם השורשי שמפעיל אותנו , זוכרים..?.

אני מזמין אתכם למסע פנימי אל תוך עצמכם,שיחשוף אתכם אל האני האמיתי שלכם וישחרר אתכם מקבלי העבר,התקיעות במקום,הפחדים והחרדות,בעיית הזוגיות,חוסר הביטחון ומהקודים הפנימיים שמפעילים את 95% של התת מודע ששולט בכם.

הטיפול בשיטה משלב טיפול בתת מודע  ובמקביל ריפוי אנרגטי -הילינג(יכול להגיע כטיפול בנפרד),מאחר ויש לחבר באיזון את הגוף והנפש.מספר הטיפולים הוא אינדיבדואלי ממטופל למטופל המגיע עם מטענים שונים,אך ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות לאחר בין עשרה לחמישה עשר מפגשים(כל שינוי תודעתי רדיקלי, נובע מתהליך והקצב שונה מאחד לשני).

דמיין שעוד מספר חודשים מהיום , אתה הופך להיות אדם חופשי , אדם עם ביטחון , עוצמה , ביטוי , אדם קיים בעיני עצמו ובעיני אחרים , אשר מסוגל להגשים את עצמו , שהוא מוערך  ושיודע מה הוא רוצה , מה היעוד שלו בחיים , שהוא בעל מודעות ותקשורת בין אישית , אדם שמסוגל לאהוב את עצמו ולהיות בקבלה ..תחשוב לרגע איך תרגיש להיות אדם כזה , תחשוב איך זה ישפיע על הסביבה שלך , על החיים שלך ועל העתיד שלך .

עכשיו תשנן משפט מפתח זה,שאם הבנת אותו , אתה בדרך לשינוי המשמעותי ביותר בחיים שאתה יכול להעניק לעצמך: "אם אתה תשתנה הכל מסביבך ישתנה"

  כי אם אני משתנה הסביבה שלי תשתנה , ההכנסה שלי תשתנה , הדרך שבה אנשים יתיחסו אלי ישתנה , הראייה שלי כלפי עצמי תשתנה , הפוטנציאל שלי ישתנה , הדרך שבה אני תופס את המציאות תשתנה וכך גם כל חיי.

עכשיו תשאלו את עצמכם את השאלה : למה לא אני ? מדוע שאני לא אהייה זה שאשתנה ? שאעבוד על עצמי שאגלה את הפוטנציאל שקיים בי ? שאממש את החלומות שלי במקום של האחרים? שאפתח את עצמי ואצמח ואגדל עד קצה גבול הפוטנציאל שלי ? שארשה לעצמי לחשוב בגדול , שאצא מגבול הנוחות שלי אל עבר הרפתקה אל עולם רחב יותר שקיים שם.

שאלה שניה : למה לא עכשיו? - מה מונע ממני עכשיו לשנות? , מה מונע ממני עכשיו לקום מהכיסא ולומר לעצמי די הספיק לי המקום שאני נמצא בו , אני יודע שאני חי בשקר עם עצמי, אני מגיע עכשיו ומשנה את חיי , כי אני חייב את זה למשפחה שלי ולעתיד שלי ,אבל בראש ובראשונה אני חייב את זה לעצמי. אני מאמין בחיבור ראשוני בין מטפל למטופל ובחיבור לשיטה ולכן מזמין אותך לתשאול ראשוני בו נבדוק מה בדיוק חוסם אותך בחיים ונתנסה בתהליך ראשוני לתוך מעמקי התת מודע  . אם באיבחון הראשוני לא תהיה מרוצה ותדע בדיוק מה חוסם אותך כתוצאה מדברים שאתה תאמר בהתנסות בתהליך תשאול התת מודע אסרב לקחת את כספך . אני נותן לך 100%  אחריות מלאה להחזר כספי לפגישה הראשונה ומעמיד את זמני למבחן, אז אין לך בעצם מה להפסיד.

* הבהרה -גם אם את/ה יודע/ת מה חוסם אותך במודע , אין זה אומר שזו החסימה השורשית בתת מודע

(5% אנו פועלים מתוך המודע ו 95% מהתת מודע -יחס לא הוגן נכון?)

למי זה לא מתאים? : 

*אנשים עם גישה שלילית שיודעים הכל,ראו הכל ולא באו ללמוד אלא ללמד

*אנשים שבטוחים שכל העולם ואחותו אשמים במצב שלהם חוץ מעצמם

*אנשים שלא באמת רוצים לשנות כי טוב להם איפה שהם נמצאים

אני מתחייב לשינוי שלך ואת/ה?

משך הטיפול כשעה וחצי .

צור איתי קשר בעמוד הפייסבוק שלי : לחץ כאן

 

לאתר שלי לחץ כאן
 
שיטת האקסס בארס

The Access Consciousness Barsמיועדת למי שלא מעוניין לדבר בטיפול תת מודע מעמיק,אלא רק לחוות שיחרור חסמים, ריפוי מעמיק ורוגע ולעשות ריסטארט בראש לכל האמונות השליליות.זו שיטה שהפכה להיות השיטה הפופולרית בעולם ב 25 השנים האחרונות ומקורה מאוסטרליה.


32נקודות בראש המאכסנות רגשות שליליים כלפי עצמינו בתחומים הקשורים לכסף,מודעות עצמית,יצירה,ריפוי,שימור נעורים ועוד. נגיעות המטפל בנקודות אלו שמצויות בראש משחררות את החסימות ומאפשרות יצירת מציאות חדשה ומדוייקת.זוהי חוויה עוצמתית ועמוקה שאתם חייבים לנסות לפחות פעם אחת .צפה כאן :  סירטון יו טיוב

 


משך הטיפול כשעה 
     
     
אושרי : 052-7773230
אלעד: 054-4390332
תקנון האתר
פורום בנושא אוח חיים בריא
פקס: 077-6350406
מייל: fitthybody@gmail.com
     
 
בניית אתרים סייטד