דף הבית >> רפואה אלטרנטיבית >> תמצית טבעית לניקוי רעלים ושומנים עודפים

השילו את השומן ושפרו את בריאותכם באמצעות תמצית טבעית!


סוכר גבוה, כולסטרול מיותר, כבד שומני, עיגולים שחורים סביב העיניים או קפלים וקמטים בתנוך האוזן- אלו הם סימנים התחלתיים להצטברות רעלים בגוף המחייבים התייחסות למניעת חולי ובעיקר התקף לב או אירוע מוחי (שבץ).

באמצעות צמחי מרפא טבעיים עתיקים, המוכחים מחקרית כיום, ניתן לנקות רעלים אלו, להפחית כולסטרול ושומנים מהגוף ומהכבד תוך 3 חודשים בלבד!!!


כערך נלווה, הגוף משיל שומן מהבטן ומהירכיים וגורם להרזיה הדרגתית ויעילה ללא תופעות לוואי ובדרך הטובה ביותר.
פעילות: האצת קצב חילוף החומרים, ניקוי הכבד משומנים ורעלים, הורדת כולסטרול ושומן עודף בגוף ובדם בפרט, ומכאן ירידה במשקל  וברמת הסוכר בדם ושיפור אורח החיים.

רכיבים: טינקטורה של צמחי מרפא גדילן מצוי, כורכומה ארוכה, ארקטיום לאפה, סרפד דו ביתי, קנרס תרבותי, שכיזנדרה, שינן רפואי.
מינון: 20 טיפות בכוס מים, 2 פעמים ביום על בטן ריקה.

​*מתאים מגיל 18 ומעלה. 
מיועד בעיקר להרזיה, שומנים גבוהים בדם, לחץ דם גבוה וסוכרת.

 
התקשרו עכשיו לייעוץ חינם
052-7773230 אושרי
נטורופת מוסמך ומאמן כושר אישי


חברת FitThyBody – המומחים להרזיה ולאורח חיים בריא.
ניתן לשלוח מייל ל:
FitThyBody@gmail.com
או השאר פרטיך ונחזור בהקדם: צור קשר.

 
משלוחים חינם באזור המרכז

למי מיועדת הפורמולה?

סוכרת אחוזי שומן גבוהים ואי-ספיקת כליות 
הדרך הטובה ביותר למניעת אי-ספיקת כליות כרונית היא להכיר את הסיבות, ולטפל כבר בשלב ההתחלתי, לפני שמופיעים סימפטומים קליניים. סיבות עיקריות לאי-ספיקת כליות: סוכרת נעורים- 31%, יתר לחץ דם- 25%, פגיעה בגלומרולים- 18%, דלקת וזיהומים בכליות- 5%, סיבות שונות- 21%. "המשולש" הרפואי שגורם לתמותה- ד"ר אורית קלוק.
רמות גבוהות של כולסטרול בדם (מעל 400) יכולות להיות הסימן היחיד במשך כמה שנים. טיפול הולם בצמחי מרפא בזמן הנכון יביאו לשיפור משמעותי במצב הבריאותי שלכם ולמניעת הסיכונים לאי-ספיקת כליות וסוכרת שמובילים למוות בטרם עת.


כולסטרול גבוה ובדיקות דם חריגות
אנשים שעברו אבחון אצל הרופא ונמצא שבבדיקות הדם שלהם הכולסטרול הרע (LDL) גבוה מהנורמה או שקיבלו תרופות להורדת הכולסטרול כמו ממשפחת הסטטינים חייבים בשיפור המצב הבריאותי לניקוי שומנים אלה. התמצית מאזנת את הכולסטרול בדם ובכבד עד לערכים בגדר הנורמה.
 
כבד שומני ובעיות כבד אחרות

נטייה לכבד שומני, ציסטות בכבד, שחמת הכבד, צהבת נגיפית ומחלות הפוגעות בכבד- יש למנוע ולאזן במיידי, על-מנת למנוע נזק חמור יותר בעתיד. צמחים אלו סופחים רעלים מהכבד וממיסים את השומן העודף האגור בו. בכך הכבד מתחדש, מתחזק ומסוגל לטפל בכל הגוף מאחר והוא משמש כסנן לגוף כולו. בנוסף, כשהכבד נקי, יש ביכולתו להתמודד עם וירוסים, רעלים וחומרים אחרים שנכנסים לגופנו בצורה הרבה יותר יעילה וטובה.

זרימת דם לקויה- לחץ דם גבוה וטרשת עורקים
נחשב לרוצח השקט. זה נערם אט-אט בעורקים, ללא שום סימפטומים התחלתיים ובסופו של דבר מוביל למחלות לב. נוצרים משקעים של חומר שומני, בעיקר כולסטרול, המצטברים על כלי הדם, וגורמים להיצרותם ובמצב חמור יותר לחסימה. הנזק עלול להתבטא באוטם שריר הלב, דום לב, אירוע מוחי, מחלות כלי-דם פריפריות, נזק לכליות ועוד.  קרוב ל-600,000 איש בשנה מתים בארה"ב מהתקפי לב- ד"ר דניאל סופר.

"ענת" חשבה שהיא בריאה לחלוטין- עד שהיא חוותה שבץ. וכשזה התברר, הוברר לה שבהיסטוריה המשפחתית שלה היו אירועים רבים כולל התקפי לב ויתר לחץ-דם ועל-כן היא נמצאת בסיכון גבוה למשך כל חייה. 
מחקרים אפידמיולוגיים מצביעים על קשר בין רמת שומנים גבוהה בדם וטרשת עורקים.
צמחים ותזונה המונעים עלייה ברמת השומנים בדם, או המסייעים בהורדתם, נחשבים למעכבי טרשת עורקים ומונעים מחלות קשות אלו. קבוצה אחרת היא צמחים אנטי אוקסידנטים המגנים על כלי-הדם וזרימת דם תקינה. גדילן מצוי, שינן רפואי וסרפד דו-ביתי הם הדוגמה האיתנה לכך.רעלנים וצבירת שומן
אנו חשופים באופן תמידי לחומרים רעילים: מזהמי אוויר, חומרי הדברה, תוספים למזון, רעלים כתוצר טבעי של המטבוליזם בגופנו וכדומה. הגוף פיתח לעצמו שיטות לעיבוד וסילוק החומרים הרעילים. אבל בגלל כמותם הרבה הוא לא מסוגל לפעמים לסלקם ביעילות. הרעלים אוהבים להתאכסן ברקמת שומן.
בנוסף, רעלים מפריעים לריאקציות טבעיות וחיוניות בגוף (שקשורות לחילוף חומרים) שזה גורם לצבירת משקל במשך הזמן. צמחים עתיקים אלו, מטרתם לטהר את הגוף מרעלנים אלה דרך פעילות המעיים והשתן, לטפל בדלקות שנוצרו עקב הרעלים המאוחסנים בשומן ובכך להביא לידי ירידה במשקל על הצד הטוב ביותר.


יעילותם של צמחי המרפא

לפני המצאת התרופות הכימיות כיום שמסונתזות במעבדה וגורמות לתופעות לוואי רבות, היו צמחי מרפא ששימשו את כל העולם לטיפול במחלות שונות ומגוונות. עם הזמן, חברות התרופות לקחו צמחים אלו, מיצו מהם חומר פעיל אחד והפכו את זה לכדור מרוכז מאוד. כדור זה לא נמצא טבעי לגוף ולכן הוא יכול לטפל בבעיה אחת אך לפגוע באיברים אחרים ובמנגנונים שונים בגוף ואז צריכים לקחת תרופות נוספות. רוב המבוגרים כיום חיים על תרופות רבות לאורך כל חייהם עם בריאות ירודה מאוד המקשה על פעילותם ביום-יום.

בחזרה למקורות, לצמחי מרפא שהגוף מכיר ויודע לספוג ביעילות עם כל מאות החומרים הפעילים שיש בכל צמח וצמח (כולל ויטמינים ומינרלים טבעיים שנמצאים בו), חלה הטבה ושיפור במצב הבריאותי עד להחלמה מלאה, ללא תופעות לוואי, וכמו-כן ניתן להפסיק עם הטיפול ולחיות בבריאות שלמה.

היום בתקופתנו, אנו עדים להרבה מכוני מחקר אקדמיים רפואיים בכל העולם, שעורכים ניסויים קליניים על התגובה הרפואית של צמחים עתיקי יומין אלו ולכן יש יותר מחקרים והוכחות רפואיות על יעילותן ואופן שימושן הבטוח. 

 
תערובת צמחים זו הולכת לעזור לך בבעיות השמנה בדרך מאוד יעילה ואפקטיבית.
 
**אפשרויות נוספות של פורמולות צמחיות טבעיות המיועדות למחלות\בעיות שונות ניתן לברר ישירות דרך הטלפון (לטיפול בסוכרת, יתר לחץ דם, הצטננות, ומחלות אחרות בתינוקות, ילדים, מבוגרים וקשישים) כמו גם הומיאופתיה, פרחי באך (גוף-נפש), תזונה, תוספי מזון, עיסויים למיניהם וקוסמטיקה טבעית.
 
 
אושרי : 052-7773230
אלעד: 054-4390332
תקנון האתר
 
 
 
     
     
אושרי : 052-7773230
אלעד: 054-4390332
תקנון האתר
פורום בנושא אוח חיים בריא
פקס: 077-6350406
מייל: fitthybody@gmail.com
     
 
בניית אתרים סייטד